Scandeal

Scandeal

Predstavujem Vám novinku v oblasti vernostných systémov, zameranú na získanie a udržanie zákazníkov. Scandeal je riešenie vernostného systému na mieru, vhodné pre každý biznis a zatiaľ našim klientom zvýšilo zisky v priemere o 30%.

Popis riešenia

Kľúčové vlastnosti
  • Vlastný vernostný program s mobilnou aplikáciou
  • Akcie formou push notifikácií
  • Virtuálny katalóg tovaru a služieb
  • Riešenie a evidencia reklamácií
  • Hodnotenia od zákazníkov
  • Newsletter
Základné info

Hlavné funkcie:
Vlastný vernostný program s mobilnou aplikáciou - Vytvorte si vernostný program s vlastnými pravidlami bez vydávania vernostných kariet, alebo Scandeal pripojte k už jestvujúcemu vernostnému programu.
Akcie formou push notifikácií - Zasielajte push notifikácie priamo do mobilu zákazníkom o Vašich akciových ponukách. (oslovíte a získate zákazníkov aj zo Scandeal siete)
Virtuálny katalóg - Vytvorte si vlastný katalóg produktov, ktoré si od Vás môžu zákazníci objednať za nazbierané body prostredníctvom mobilu.
Reklamačný systém - Informujte zákazníkov o stave ich reklamácií zaslaním push správy priamo do mobilu a získajte prehľad o ich riešení.
Hodnotenia - Zbierajte hodnotenia od Vašich zákazníkov po každom nákupe.
Newsletter - Vytvárajte e-mailové kampane na pravidelné oslovenie zákazníka.
Výhody:
Nekupujete drahý hardvér - Na spustenie vlastného vernostného programu Vám postačí smartphone s aplikáciou Scandeal.
Šetrite čas a peniaze pri vydávaním vernostných kariet - Vaši zákazníci sa registrujú sami cez smartphone s aplikáciu Scandeal, alebo si vernostnú kartu jednoducho vytlačia doma.
Prepojenie s eshopom - Ak máte eshop, pripojte ho na Váš vernostný program a odmeňte zákazníkov pri nákupe online, alebo priamo v predajni.
Prepojenie s registračnou pokladňou - Nezaťažujte zamestnancov a prepojte svoj vernostný program s registračnou pokladňou.
Online podpora - Sme pripravení pomôcť Vám rozbehnúť vlastný vernostný program, ako aj zapracovať Vaše individuálne požiadavky 24/7. (online chat, call centrum, e-mail)

Komu je určené

Živnostník, Malý podnik do 25 zamestnancov, Menši stredný podnik do 100 zamestnancov, Stredný podnik do 500 zamestnancov, Podnik nad 500 zamestnancov

Náhľady

Aplikácia nemá nahrané žiadne obrazovky.

Špecifikácia

Jazyk Slovenský, Český, Anglický
Legislatíva Slovensko, Česko, Anglicko
Zariadenia Web, Android, Blackberry/RIM, MAC, Windows phone, Windows PC, Windows CE, Linux, iOS
Technická podpora Online návody, FAQ, Video tutorialy, Hotline 24/7, Online podpora 24/7
Popis technickej podpory

online chat

Kategórie Vedenie/Manažment, Business Intelligence, Reporting a prehľady, Pokladňa, Obchod, Automatizácia obchodu, CRM, Emailing, Evidencia kontaktov, Katalógy, Podpora predaja, Webshop, Správa emailov, Pohyby, Reklamácie, Rôzne, Zákaznícka podpora

Cena

Predplatné/Subscription
Fremium
Ročný poplatok/Maintenance

Scandeal môžete začať používať hneď po registrácii zadarmo, bez časového obmedzenia!
Ak sa Vám naše riešenie osvedčí, môžete si predplatiť niektorý z balíčkov, alebo Vám pripravím riešenie a ponuku na mieru.